Jmenuji se Tomáš. Pocházím z velké rodiny Hyundai z moravskoslezských Nošovic. Jistě znáte i mé druhé jméno, které používají lidé na ulici, když mě vidí. Volají „Támhle jede ten Tucson“. Čti tuson. Chci vám jen říct, že budu moc rád, když si mě zarezervujete a vyrazíme společně na výlet. Třeba na celý víkend. Rád se s vámi projedu po celé České republice, chci toho totiž vidět co nejvíc. Slibuji, že si užijeme spoustu zábavy. Mám mnoho zajímavých vynálezů, které budete mít možnost vyzkoušet. Síly mám na rozdávání a uvezu i pořádný náklad. Tak si na cestu klidně zabalte, co potřebujete. Ano, jsem trošku větší, ale to je proto, abyste se vevnitř cítili dobře a nikde se netlačili. A s parkováním si nedělejte starosti. Prý jsem dost inteligentní na to, abych to zvládl téměř sám.

Už se těším, až se rozjedeme vstříc novým dobrodružstvím. Kdyby byla zima, umím zahřát všechna sedadla a dokonce i volant. A nebojte, neztratíme se. Můžeme se spolehnout na mojí navigaci s online službami od TomTom, kterou mám vevnitř na velikém displeji. Díky ní vždycky dojedu přesně tam, kam mi řeknete.

I před pokutami za rychlost se Vás pokusím chránit, protože mám tempomat s omezovačem, na kterém si přesně nastavíte rychlost, a taky dokážu sám poznat dopravní značky omezující rychlost. Včas vám tedy řeknu, kdyby byl nějaký problém. Dokonce umím sám poznat chodce i auta před sebou. Už se těším, až přijdete a vyrazíme. Bude to skvělá zábava. A já o tom pak napíšu tady na blog, aby si i ostatní mohli přečíst, kde všude jsme byli a co jsme zažili.

Tak na shledanou!

Komentáře

komentář