Druhý víkend v Praze. V Hyundai Centrum Valoušek jsem byl od rána připravován na nastávající víkend, takže jsem se svým novým spolucestujícím mohl představit v plné kráse. Tereza!… Jedině Tereza si mě mohla v pátek přijít vyzvednout, a tak se také stalo.

Přišla se svým přítelem a kamarády a vydali jsme se společně na cestu do Českého Krumlova, jednoho z nejmalebnějších měst Česka, které na mě hned za cedulí dýchlo svou historií a příjemnou atmosférou. Jsem rád středem pozornosti a tady jsem si to užil naplno. Turisté si mě často fotili ze všech úhlů a tak jsem svou slávu a lesk určitě rozšířil i do zahraničí. Posádka si mezi tím procházela centrum a užívala mystickou atmosféru perly jižních Čech a poté jsme se vydali na rodinnou chatu do Drahlína.

V sobotu ráno jsme vyrazili do Plzně. Město piva, slavného fotbalového týmu a zároveň Evropské hlavní město kultury 2015. Jestli chcete zažít proměnu města z šedivé nudy do barevné krásy, přijeďte sem. Zpátky na chatu jsme si dali lehký offroad, abych mým kamarádům ukázal, že jsem spolehlivý i mimo silnici. Na chatě se večer grilovalo a hráli společenské hry. Já si spokojeně odpočíval a byl jsem rád, že mají všichni dobrou náladu.

Neděle byla ve znamení výletu do Karlových Varů. Pojídání oplatek, procházka po kolonádě za prameny, fotky na červeném koberci filmového festivalu. V Karlových Varech bych měl mít už své vlastní rezervované VIP stání, protože sem jezdím pravidelně. A to je dobře. Celý víkend se podařil na výbornou. Počasí nám přálo, já předvedl, jaký jsem spolehlivý Tomáš, a na konci dne jsme se v Praze rozloučili.

Budu ještě týden v Praze. Kdo si mě přijde vyzvednout?

Mějte se fajn, TT.

 

Komentáře

komentář