První červencovou sobotu jsem čekal na svého nového kamaráda v Hyundai Centrum v Praze. Vyzvednout si mě přišel Jirka se svou přítelkyní.

Po odjezdu z dealerství jsem posádce předvedl všechny své vychytávky, například předem zapnutého asistenta, který drží auto v jízdních pruzích. Po celém dni seznamování a předvedení známým mě nechali odpočinout a začali plánovat nedělní výlet.

Nedělní ráno jsme se vydali na cestu. Kolem poledne jsme dorazili na Dolní Moravu, kde jsme zaparkovali, a výletníci šli na Stezku v oblacích. Byla mlha a tak se vrátili trochu zklamaní. Do navigace jsme zadali místo další destinace a pokračovali směr propast Macocha. Další dvě a půl hodiny jsme si užívali jízdu a kochali se přírodou.

Na Macoše už svítilo sluníčko, a tak jsme si propast krásně užili. To ovšem nebylo vše. Jedeme do Třeboně! Krásné lázeňské město s neobyčejnou historií, proslulým pivovarem a největším rybníkem na světě. Posádka navštívila příbuzné, procházeli se městem a já zatím čekal a sklízel obdivy na náměstí. Pozdě večer nás čekala cesta zpátky do Prahy.

Najezdili jsme stovky kilometrů, moje posádka si užívala komfort a sílu motoru a upřímně, byl to skvělý den.

Mějte se všichni pěkně a už se těším na další výlet!

TT

Komentáře

komentář