Už se taky nemůžete dočkat? V pátek to vypukne a bude to paráda. Snad to naši fotbalisté dotáhnou aspoň ze skupiny, aby bylo co slavit. Chtěli byste být při tom a užít si atmosféru mistrovství společně s kamarády u dobrého pití někde u vody? Zajděte do Žlutých lázní v Praze, kde se už tenhle pátek otevírá Fan Park, tedy místo, kde můžete sledovat fotbalové EURO na velkoplošných obrazovkách a užít si naplno skvělou atmosféru. Já se tam chystám 14. června v úterý, tak doufám, že se uvidíme.

fotka2

A teď bych rád vyprávěl o minulém víkendu. Zase jsem měl totiž štěstí a moc jsme si to užil! V pátek si pro mě přišel pan Sekerka a odvezl mě za svou paní, synem a dcerkou. Moc sympatičtí lidé tihle Sekerkovi. Hned jsme se skamarádili. Společně jsme vyrazili směr jih do Bechyně u Tábora, kde jsme v sobotu navštívili dětský a letecký den na místním letišti. Dámy a pánové, to byla nádhera. Kdybych měl tu možnost, chtěl bych se v příštím životě narodit jako letadlo. My pozemšťané jsme odkázáni na to jezdit po silnicích a cestách, ale takhle se vznášet v oblacích, to by bylo. Viděli jsme také přehlídku a závody takzvaných dragsterů. Ptáte se, co to je? To jsou taková namachrovaná vozítka, která vypadají, jako by je poštípaly včely. A strašně řvou, to se se mnou nedá vůbec srovnat. Já jsem proti nim tichý elegán z nejvyšší společnosti.

fotka3

Na zahradě u babičky jsme společně zkoušeli vyfotit pár zajímavých fotek a myslím, že se nám to povedlo. Fotbal miluju a badminton je taky docela zábava. Když jsme se pak projížděli po kraji, dětem se strašně líbila moje panoramatická otevírací střecha. Bylo to pro ně skoro jako v letadle.

fotbal

V neděli jsme vyjeli podívat se na hrad Choustník, který je blízko Tábora. Cesta tam vede lesním terénem, tak jsem si zase po čase užil opravdovou přírodu. I tady mě lidé okukovali. A víte, že podle pověsti se jednou za rok k hradu slétají čarodějnice a pořádají tu své rejdy? No to bych chtěl vidět…asi přilétají na dragsterech, vůbec bych se nedivil.

fotka4

foto5

Tak nashle příště a uvidíme se ve Fan Parku! Češi, do toho!

Váš TT

Komentáře

komentář