Neberte to jako chlubení, ale vypadá to, že se pověst o mě šíří velmi rychle. Zájem o víkendovou projížďku se mnou kvapem roste a lidé, kteří se o mě starají, mají co dělat, aby vyhověli všem. Tento víkend byl mimořádný, protože si mě přišel vypůjčit známý moderátor Vlasta Korec. Trošku jsem se ze začátku styděl, ale pak jsme si padli do oka. Zvláště když mi Vlasta vysvětlil, že není pochyb o tom, kdo z nás je dneska v České republice známější. Nakonec mě poprosil, jestli by o mně mohl něco napsat. Myslím, že je to dobrý nápad, protože kdybych to psal sám, mohlo by to vypadat jako přílišná sebechvála. A ta přeci smrdí.
 
Tak tedy, dámy a pánové, přivítejte prosím na blogu Tomáše Tucsona moderátora Vlastu Korce!
 

Když jsem si přijel Tomáše vyzvednout, abych se s ním skamarádil, a abychom spolu něco o víkendu zažili, hned jsem ho na parkovišti zaregistroval. Stál tam v řadě s kamarády a příbuznými a tvářil se spokojeně. Padl mi do oka jako první, protože jeho outfit byl prostě dokonalý. Hned jsem věděl, že budeme přáteli. Když jsem do něj nastoupil a nastartoval, očima jsem přelétl jeho vnitřní výbavu. Moc mile mě překvapil. Veškerý luxus na dosah. Poradí si s mapou, ochladí vzduch, pustí písničky z telefonu, ukáže mi, jak otevřít střechu. Zároveň pohlídá jízdní pruh a sám zapíná stěrače, když je to potřeba.

Vlasta Korec

Tomáš se nejdříve tváří drsně, ale má duši romantika. Emoce má ovšem pod kontrolou. Některá auta chtějí ukázat, že mají sílu, křičí, tak trochu se s řidičem perou, ale Tomáš? Je to držák od prvního okamžiku. Hýčká řidiče v pohodlné sedačce, volant má na dotek příjemný, ví, jak zaujmout. Prostě paráda. Těšil jsem se, jak ho představím doma. Ženě, dětem i našemu psovi.

Vlasta Korec - pes

Když jsme s Tomášem přijížděli domů, děti už čekaly a byly hodně zvědavé. Byl jsem napnutý, co na něj řeknou. A byl o to úžasné. Dostal je na první dobrou. Už na prvním rande s Tomem jim zářily oči a z jeho dokonalého charismatu byly děti na „krovkách“. Bylo vyhráno! Byl náš.
A víte, čím si získal mou ženu, když se s ním projela a vrátila se asi až za hodinu? Když jsem jí, se špetkou žárlivosti, položil otázku: „Co tě na něm vlastně tak baví?“, odpověděla: „Je nekomplikovaný, spolehlivý, přitom dobrodruh. A svádí k cestování, toulání a smíchu.“ Je to pravý gentleman.

Vlasta Korec - děti
Vlasta Korec - dítě

Vlasta Korec

Komentáře

komentář