Chcete slyšet parádní novinu? Už je to tady! Všechno je připravené a zájemci o víkendový výlet se mnou se prý rychle hlásí. Tak nečekejte, ať se dostane na všechny. Minulý týden sem přišli nějací lidé a celého si mě prohlédli a přeměřili. Pak mě polepili krásnými samolepkami s obrázky a nápisy. Moc mi to sekne. A co je hlavní? Teď už bude každý hned vědět, že ten slavný Tomáš Tucson jsem já a kamkoli přijedu, bude to všem okamžitě jasné. A každý bude vědět, že si mne může objednat, vyrazit se mnou na projížďku.

auto_polep

Abych nezapomněl… O víkendu už jsem na jedné projížďce byl. S jedním mladým pánem, představil se jako Petr, jsme v sobotu dopoledne vyrazili za Prahu na dálnici a pořádně jsme se projeli. Počasí nebylo nic moc, občas pršelo, ale to nevadí. Dokážu sám poznat, kdy je potřeba zapnout stěrače, aby řidič dobře viděl. A umím taky vyhřát sedadlo a volant, takže zimu se mnou nikdo nezažije.

Kozel 2

Hned jsem věděl, že jedeme na Plzeň. Podle navigace to bylo jasné. Jeli jsme kolem Berouna, Zdic a Hořovic. V Rokycanech jsme sjeli z dálnice a pokračovali na Šťáhlavy. Silnice se tady pěkně vlní a moc hezky jsme se po ní projeli. Pak jsme přijeli ke krásnému zámku. Jmenuje se Kozel. Bylo tam krásně, i když sluníčko zpoza mraků vykukovalo jen občas. Mimochodem, víte, že se zde pravidelně konají svatby? Celý zámek a okolní upravené parky jsou k této slávě jako stvořené. A studenti ze Západočeské univerzity zde mívají promoce. Určitě bych se sem ještě někdy rád podíval. Byl to moc prima den.

Kozel

 

Těším se na vás!

TT

Komentáře

komentář